Dachówka ceramiczna Meyer Holsen PIANO jest płaską dachówką i jedną z najbardziej popularnych na rynku pokryć dachowych ze względu na jakość wykonania i długoletnią gwarancję. Jako jedyny producent posiada trzy gwarancje na swoje produkty.

Idealnie komponuje się z nowoczesnymi formami architektury. Może być stosowana na klasycznych połaciach budynków wolnostojących oraz na niekonwencjonalnych bryłach wymagających inwestorów. Jej niepowtarzalny format stwarza niepowtarzalną kompozycję z elewacją budynku i otoczeniem. Prostolinijność formy nadaje dachowi lekkości i świeżości stwarzając wyróżniający się efekt wizualny.

Jest to najbardziej dopracowana technicznie płaska dachówka ceramiczna na rynku pokryć dachowych.

Zapotrzebowanie dachówki ceramicznej Piano wynosi od 14 do 16 szt./m² a jej waga to ok 44 kg/m². Może być stosowana na połaciach o nachyleniu od 10 stopni.

Model Piano produkowany jest w 3 liniach produkcyjnych: Klassik (angoby) Aktuell (glazurowane) oraz Eleganz (najlepsze glazury Marcato).

W linii Klassik występują kolory takie jak czarny łupek, głęboka czerń, patynowo szary oraz nowość czerwień mahoniowa. Natomiast w lini Akktuell występuje glazurowany grafit krystaliczny. Linia Eleganz oferuje nam glazurę biało perłową i dachówkę wypalaną redukcyjnie w kolorze szaro-czarnym.

angoba głęboka czerń
angoba głęboka czerń
angoba głęboka czerń
angoba czarny łupek
angoba czarny łupek
angoba czarny łupek
angoba czarny łupek